Hakkımızda

DAHA FAZLASINI GÖRÜN! SEE MORE! SEE BETTER!

Aksesuar hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Hem tarzımı yansıttığımız, hem karakterimizi gösterdiğimiz hem de beğenilme duygusuna katkı sağlayan bir obje. Gözlüğünüz  ise sizi en iyi anlatan aksesuar. Siz de kendinize en uygun olan gözlüğü yüzlerce  JOJO EYEWEAR modeli arasından seçebilirsiniz.          

Gözlük bizim için görmek demek. Hayatın olumlu taraflarını, farklılıkları, mutluluğu, enerjiyi, güzellikleri .... Daha fazlasını görmek demek.

Biz hayatı daha çok yaşamanızı istiyoruz. Bu yüzden daha çok aşk, daha çok eğlence ve daha çok mutluluk görmeniz dileğiyle.

Ürün Kalitemiz

Güneş gözlükleri ve Optik gözlük çerçeve modellerimizi 2 malzemeden üretiyoruz. Biri kemik gözlük diye nitelendirdiğimiz modellerde kullandığımız esnek, kolay kırılmayan ve deforme olmayan, çatlamayan, soyulmayan, hafif, kansere ve alerjiye neden olan BISFENOL A (BPA) maddesi veya diğer BISFENOL katkı maddeleri içermeyen,  İsviçre'den tedarik edilen TR90 hammaddesi ile üretilen gözlüklerimizdir. Diğeri ise kolay soyulmayan, sağlam metalden üretilmiş metal çerçevelerimizdir. Her iki ürün grubunda da kaliteye ve kullanım kolaylığına azami dikkat ediyoruz.

Gözlük modellerimiz dünyanın önde gelen markaların her yıl güncellediği modeller örnek alınarak trend dokunuşlar eklenmiş versiyonlarıdır. Fakat sadece pahalı markalara para ödemeyin kalan paranızı yaşayacağınız deneyimlere harcayın diye size ürünlerimizi en uygun fiyatla sunuyoruz.  
 

Loading...